Пінка для вмивання "Глибоке зволоження" Biore KAO 130 гр. (259677)

Ця пінка для вмивання спеціально призначена для сухої шкіри обличчя. Якісно очищає пори, не залишає відчуття жирності чи стягнутості, зберігаючи кислотно-лужний баланс і не дратуючи шкіру. За рахунок гліцерину та сорбітолу у складі глибоко зволожує. В результаті ви отримуєте гладку, ніжну шкіру, готову для нанесення зволоження, а макіяж лягає м'якше.Достатньо великий обсяг та економічна витрата. Засіб утворює густу піну, що обволікає, навіть при збиванні руками.
Із солодким квітковим ароматом.
Запобіжні заходи:Не використовуйте на подразненій шкірі за наявності травм, набряків або екземи. Уникайте прямого контакту з очима. У разі попадання в очі промити водою. Тільки для зовнішнього застосування.
Спосіб застосування: нанести засіб на долоню (приблизно 2 см), збити і нанести піну на шкіру обличчя легкими масажними рухами.
Склад:Вода, сорбітол-6-лаурет карбонова кислота, міристінова кислота, лаурилсульфат гідроксисул, К, гідроксид лауринової кислоти, гліцерин октоксинол, кополімер, пальмітинова кислота, полікватерній-39, діоксид титану, ПЕГ-6, PEG-6 , аромат.
Термін придатності: 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAO Corporation |
| Країна виробник | Японія |
| Вікова група | Без обмежень |
| Стать | Унісекс |
| Призначення і результат | Зволоження |
- Ціна: 488 ₴

