Пінка для вмивання Cow з рослинними амінокислотами для чутливої шкіри 120 г (92940)

Підходить для щоденного догляду за чутливою шкірою, не викликає подразнень та алергічних реакцій. З м'якою миючої основою з натуральних рослинних олій і компонентів рослинного амінокислотного походження. Не містить фарбників, парфумерних ароматів, стабілізаторів і консервантів (класу парабенів).
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Видавити невелику кількість засобу на долоню, спінити з допомогою теплої води, нанести на обличчя, добре змити. *Специфічний запах кошти обумовлений відсутністю у складі парфумерних ароматів і стабілізаторів. *Даний засіб пройшов тест на алергійність. Однак можливість алергічної реакції не виключена при індивідуальній непереносимості входять до складу засобу компонентів. Увагу при застосуванні: При почервонінні, свербежі, подразненні після застосування припиніть використання засобу і проконсультуйтеся з лікарем-дерматологом. Уникайте потрапляння в очі, при попаданні відразу ж промийте очі водою. Зберігати в недоступних для дітей місцях. Не зберігайте в місцях з високою температурою, під дією прямих сонячних променів.
СКЛАД
Вода, миристинат калію, гліцерин, міристинова кислота, стеарат калію, стеаринова кислота, бегенат калію, гекторіт кватерниум-18, кокоилметилтаурин калію, стеарамин оксид, лимонна кислота.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Об`єм | 120 мл |
| Тип засобу для вмивання | Пінка |
- Ціна: 325 ₴

