Кондиціонер для білизни Аrома Rich Catherine з натуральними ароматичними маслами,аромат квітів LION 400 мл.

Японський кондиціонер / ополіскувач для білизни Aroma Rich Catherine (Арома Річ Катрін) з ароматом полуниці та персика в поєднанні з чудовим ароматом троянди та півонії - один з кращих сучасних кондиціонерів, дуже економічний (концентрат), екологічний, з багатим ароматом ефірних олій на білизну протягом багато часу.
Всі кондиціонери цієї лінійки відмінні товари для дому, їх можна змішувати та досягти свого індивідуального аромату! Якісно перевершують більшість популярних аналогів європейських та азіатських брендів. Універсальний подарунок для мами, сестри, дочки, бабусі та тітки! Японський виробник LION із любов'ю розробив унікальні та високоефективні кондиціонери для білизни нового покоління з інноваційною формулою.
- ліквідує неприємні запахи, такі як запах поту, тютюну та інші; - має антисептичний ефект (антисептик); - частинки розм'якшувального складу проникають глибоко в тканину, пом'якшують волокна тканин, усувають статичну електрику (антистатик) та полегшують процес прасування; - запобігає появі катишків та підняттю ворсу тканини; - запобігає появі дефектів тканини; - Займає в три рази менше місця, ніж кондиціонер для білизни 5 літрів;
Спосіб застосування: для розрахунку кількості засобу використовуйте мірний ковпачок, який є кришкою пляшки (1 ковпачок ≈ 40 мл, на одне прання рекомендується використовувати max 10 мл)
Основні | |
---|---|
Виробник | Розма |
Тип | Кондиціонер |
Об`єм | 400 мл |
- Ціна: 356 ₴