Безпечна побутова хімія з Японії і Південної Кореї
Безпечна побутова хімія
Кажуть, що постійне використання побутової хімії, у складі якої так багато загадкових і невідомих нам компонентів, рано чи пізно може призвести до розвитку небезпечних захворювань. Наприклад, таких, як бронхіальна астма або онкологія. Що ж робити – чистити ванну содою, а посуд мити пісочком, як це робили наші далекі предки?
Для початку, потрібно перейти на більш нешкідливі побутові засоби. Наприклад, порошки, засоби для миття посуду, дезінфікуючі засоби краще використовувати на основі натуральних компонентів. Екологічно чиста побутова хімія абсолютно безпечна для дітей, дорослих і тварин. І ще вона не завдає шкоди навколишньому середовищу – всі знають, що вся побутова хімія так чи інакше потрапляє у воду і самостійно не розкладається.
Фосфати, що містяться практично в будь-якому чистящем засобі, можуть спровокувати появу алергічної реакції шкіри, ураження дихальних шляхів, як у дорослих, так і у дітей. Потрапляючи у воду, вони викликають цвітіння водойм і ріст водоростей, токсичних для людини. До речі, з цієї причини в більшості розвинених країн фосфати є забороненими. У Японії їх не використовують вже з 1986 року.
В побутову хімію фосфати додаються з метою пом'якшення води. Тому, щоб вимити їх, потрібно довше полоскати посуд і білизну, витрачати більше води, витрачати більше своєї енергії, а так само грошей на таку прибирання буде йти більше.
Аніонні ПАР – часто зустрічається елемент на етикетках чистячих засобів. Ці речовини мають властивість накопичуватися в організмі людини, активуючи незворотні процеси, в тому числі і зростання атипових клітин. Вони порушують роботу імунної системи, вражають нирки, нервову систему, легені і провокують розвиток алергічних реакцій.
Парабены — тоже потенциально опасные аллергены. Помимо этого, они приводят к быстрому старению кожи и имеют свойство накапливаться в организме.
И это еще не все. Большинство веществ, содержащихся в бытовой химии, относится к летучим. Это значит, что, даже просто находясь в коробке или банке, они попадают в воздух, которым вы и ваши дети постоянно дышите. Они остаются в тканях, на посуде, на полу и даже в керамической поверхности в течение очень долгого времени. А потом мы удивляемся: откуда такое количество аллергиков в современном мире.
Особенность японской и корейской бытовой химии заключается в том, что в этих странах очень скрупулезно относятся к продукции, контактирующей с их организмом. Японцы и корейцы носят маски на улице, чтобы защитить органы дыхания от микробов, смога и вредных испарений. Поэтому они совершенно точно не будут выпускать товары, содержащие токсичные и вызывающие аллергию вещества. С середины 80-х они успешно заменяют их натуральными компонентами: кислотами (сода, лимон, горчичный порошок и т.д.) и растительными экстрактами (масло гвоздики, эвкалипта, мяты).
При этом их бытовая химия отлично чистит, моет, дезинфицирует и предотвращает развитие грибков и бактерий – этот момент особенно важен, так как климат в этих странах способствует развитию плесени.
К тому же в Японии и Южной Корее чистая вода стоит очень и очень дорого. Это заставляет производителей выпускать продукцию без фосфатов, ПАВ и парабенов, с легко смывающимися, безопасными и экономичными составами. Средство, которое оставляет запах, скажем на тарелке, и требует дополнительного полоскания, в этих странах просто никто не купит. Между прочим, по этой причине японскими средствами можно мыть фрукты и игрушки.
Используя дома японскую бытовую химию, вы сохраните здоровье семьи и природы, а также оцените ее качество и эффективность в борьбе со сложными пятнами и загрязнениями.
Вибрати товари нешкідливою для Вас і навколишнього середовища побутової хімії з Японії можна на нашому сайті!