Колагенова маска
Колагенова маска – топ
Колаген – слово, яке відоме кожній дівчині, і яке можна зустріти в тій чи іншій мірі практично в будь-якому якісному антивіковому засіб для обличчя. Але при всьому цьому, колаген як якийсь привид – всі про нього знають і чули, але ніхто не в курсі, звідки він береться, як він працює і які види цього самого загадкового колагену існують. Як, ще й різні види існують?! Так-так! Так давайте спробуємо розібратися з усіма питаннями, які пов'язані з колагеном і розібратися, звідки він береться і що він робить з нашою шкірою.
Що таке колаген?
Отже, що ж таке колаген? Це на 100% натуральний білковий елемент, клейкий по своїй консистенції, і входить до складу наших з вами волосся, шкіри та нігтів. От тільки з часом колаген розтягується, стоншується і втрачає свою колишню пружність, в результаті шкіра старіє, а волосся і нігті стають ламкими і сухими. На жаль, з роками природне вироблення колагену організму не збільшується, а зовсім навпаки. Але заповнити нестачу колагену можна і потрібно!
Обираючи продукцію на основі колагену, в першу чергу варто звернути увагу на його вид і спосіб виробництва, адже всі вони мають різну ефективність і ціну:
Тваринний колаген – добувається зі шкіри великої рогатої худоби. Це самий недорогий вид колагену, який, на жаль, не дуже ефективний. Із-за малої сумісності з шкірою людини, він погано засвоюється клітинами. Звичайно, кошти на його основі здатні зволожити шкіру і розгладити її, але це буде скоріше візуальний і поверхневий ефект, а не накопичувальний.
Рослинний колаген – виходить з пшеничних протеїнів. За своєю ефективністю він значно корисніше тваринного колагену: чудово вбирається в шкіру, швидко розгладжує зморшки, усуває заломи на шкірі. Але і коштують засоби на основі цього виду колагену дорожче.
Морський колаген – добувається з тонкої риб'ячої луски. І саме його найчастіше використовують корейські виробники в своїй продукції. Як і рослинний колаген, він чудово засвоюється шкірою, але на відміну від рослинної, він може викликати алергію. При цьому ціна на нього також досить висока. Зате і накопичувальний ефект, і швидкий.
Які види масок на основі колагену існують?
Колагенові альгінатние маски. Колаген є одним з найпопулярніших компонентів альгінатних масок за рахунок швидкого дії на шкіру, що в'яне. Альгінатна маска з колагеном – знахідка для тих, хто хоче домогтися швидкого поліпшення стану шкіри!
Колагенова маска для очей. Найчастіше вона представляє з себе зручні гідрогелеві патчі, з ефективною просоченням з колагену, гіалуронової кислоти та інших «корисних» для Вашої шкіри. Наприклад, Petitfee 98% Collagen & CoQ10 Hydro Eye Gel Patch – одні з найпопулярніших патчів для очей, що включають в себе колаген і коензими Q10. У комплексі вони допомагають значно розгладити шкіру, позбавити від «гусячих» лапок, темних кіл і набряків в цій області. Патчі щільно прилягають до шкіри, і використовувати їх дуже приємно. Є накопичувальний ефект, при регулярному використанні дає значне поліпшення стану шкіри під очима.
Серед інших патчів можна знайти і золоті колагенові маски на основі колоїдного биозолота, яке допомагає посилити проникнення корисних компонентів патчів в шкіру під очима.
Колагенові маски для губ. Якщо Ви замислюєтеся про те, щоб повернути губам м'якість і пружність, позбутися від лущення, подразнення і мікротріщинок на шкірі, то обов'язково задумайтеся про купівлю цього кошти! Адже маски для губ на основі колагену допоможуть миттєво зволожити і наситити шкіру, захистять від перепадів температури і полегшать нанесення тинтов і помади.
Колагенові сироватки для обличчя. Як відомо, сироватка – найефективніший і концентроване уходовое засіб для обличчя, яке тільки можна уявити. Корейські виробники піклуються про те, щоб у кожного поважаючого себе бренду обов'язково були дієві сироватки на основі колагену.
Колагенова маска для волосся. Колаген є ефективним засобом не тільки в догляді за шкірою обличчя, але і за волоссям. Особливо гарні колагенові маски і філлери. В нашому асортименті особливою популярністю користуються філлери La'dor Perfect Hair Fill-Up на основі кератину, колагену і шовкових амінокислот. Діючи вже після першого застосування, вони миттєво запаюють посічені кінчики, додають волоссю блиск, шовковистість і неймовірну пружність.
Як працюють кошти з колагеном?
Дуже багато міфів пов'язано з тим, що використання колагену на шкірі обличчя марно – адже він не проникає в глибокі шари шкіри. Так-то воно так, але це стосується тільки одного виду колагену – тваринного походження. Рослинний і морський колаген здатні проникати в глибокі шари шкіри, і цілком собі там активно діють.
На жаль, кошти з колагеном можуть викликати алергію, тому використовувати їх на схильної до такої біди шкірі слід з обережністю. Перед використанням продуктів із цим компонентом, обов'язково переконайтеся, що у вас немає алергії на колаген. Особливо алергічний колаген тваринного походження. Також обов'язково вивчайте інструкцію у кошти – адже вся продукція корейських виробників різна, і вони постійно придумують щось нове!
Якщо Ви правильно вибрали кошти, і Ваша шкіра не страждає аллергичностью, то кошти з колагеном допоможуть здорово поліпшити стан пошкодженої шкіри, що в'яне:
- Активують обмінні процеси, запускають регенерацію клітин;
- Стимулюють природне вироблення колагену і еластину шкірою;
- Усувають лущення на шкірі, відчуття сухості, подразнення.
- Виводять токсини і шкідливі речовини на шкірі;
- Розгладжують зморшки, наповнюють шкіру вологою, роблячи її більш пружною і гладкою;
- Відновлюють шкіру після використання агресивних очищувальних засобів;
- Усувають набряки, прискорюють лімфодренаж шкіри, за рахунок чого вона приходить в тонус.
Лінійки з колагеном
Враховуючи популярного цього компонента, багато корейські бренди з задоволенням розробляють уходовые серії на основі цього компонента, що включають в себе від 3 до 10 коштів. Ми рекомендуємо використовувати лінійки після 35 років, коли шкіра особливо потребує зволоження і живлення. Лінійки з колагеном допомагають уникнути багатьох проблем в'янучої шкіри.
Зредства з колагеном – відмінна альтернатива для тих, хто хоче продовжити молодість шкіри, і поліпшити її стан без хірургічного втручання або уколів.